08 Жов

Презентація книги “У вогняному кільці. Оборона ЛАП” у Чернівцях

14 жовтня, о 13 : 00 в Буковинському Медіа-Центрі Belle Vue, що знаходиться за адресою вул. О.Кобилянської, 2 , відбудеться презентация  книги “У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту” у Чернівцях. Организатор події -Благодійний фонд “Народна підтримка воїнів АТО”
На презентації будуть присутні автори-упорядники, оборонці ЛАП, родичі загиблих Героїв.
Книга «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» – результат першої в Україні спроби зібрати та проаналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців.
У документальній хроніці описуються події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень-початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима-весна 2013-2014 років).
Команда волонтерів зібрала спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій – військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків, а також унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, які відбувалися навколо летовища. Книга містить коментарі військових дослідників, офіцерів та експертів із аналізом основних операцій, а також перелік загиблих під час описуваних подій бійців із різних підрозділів.
Довідки ви можете отримати, написавши повідомлення на  сторінку: www.facebook.com/VoinamATO/