08 Лис

НА СЬОГОДНІ ЗА РАХУНОК «ОБЛАСНОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ УЧАСНИКІВ АТО (УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ) ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ НА 2017-2019 РОКИ» ДОПОМОГУ НАДАНО 175 СІМ’ЯМ НА СУМУ 1077 ТИС. ГРН.

7 листопада заступник директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Юрій Півень поінформував про стан соціальної підтримки населення Чернівецької області, зокрема, в частині забезпечення учасників антитерористичної операції.

Як зазначив посадовець, на сьогодні за рахунок коштів «Обласної Комплексної Програми соціальної підтримки учасників АТО (учасників бойових дій)  та членів їх сімей на 2017-2019 роки» допомогу надано 175 сім’ям відповідної категорії на суму 1077 тис. грн.

Щодо оздоровлення буковинських військовослужбовців-учасників АТО, цьогоріч в області, відповідно до поданих заяв, санаторно-курортного лікування потребували 371 особа з числа учасників антитерористичної операції, та супроводжуючий до особи з інвалідністю АТО. На зазначені цілі з державного бюджету виділено 1 млн. 138,4 тис. гривень.

Передбачено, що в поточному році пролікуватися в санаторіях зможуть 170 учасників бойових дій.

«Станом на 03 листопада 2017 року з санаторно-оздоровчими закладами за вибором учасників АТО підписано 97 тристоронніх угод на лікування, за якими проліковано 62 особи, з них – один інвалід війни, та проходять лікування 27 осіб. Разом з тим, 27 учасників бойових дій відмовилися від санаторно-курортного лікування», – повідомив Юрій Півень.

Також йшлося про забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців-учасників антитерористичної операції.

«На зазначені цілі в область у 2017 році надійшло 10 млн. 388,7 тис. гривень для 14 осіб відповідної категорії. Чотири квартири для буковинських учасників АТО, серед яких – інваліди АТО та родини загиблих – вже придбано», – зазначив заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Джерело : http://bukoda.gov.ua/