03 Тра

До Чернівців повернулись бійці 8 -го окремого гірсько-штурмового батальйону.

Сьогодні, 3 травня, на території військового містечка, що знаходиться в Садгорі , відбулися урочистості приурочені поверненню із зони бойових дій 8 -го окремого гірсько-штурмового батальйону.
Воїни приїхали на ротацію після майже року перебування на передовій.
Бійців зустрічали близькі, рідні, друзі, волонтери, представники буковинської влади, військкомату, духовенства та інші небайдужі громадяни нашого краю.
Відбулося нагородження та вручення відзнак для найкращих, а волонтери підготували подарунки для всіх військових, що повернулись до Чернівців.
Голова облдержадміністрації привітав військовослужбовців та подякував їм за відвагу при захисті територіальної цілісності України. «Дякую вам за мужність і відвагу, за те, що не ховалися від відповідальності і вирушили на Схід захистити країну. Вдячний Міністерству оборони України, за те, що відтепер в Чернівецькій області базуватиметься 8-ий батальйон. Для всіх нас це запорука стабільності та безпеки. На сьогодні перед владою стоїть завдання відновити військове містечко. Ми докладемо зусиль, щоб в найкоротший термін його реанімувати аби ви себе відчували тут належним чином. Слава вам, слава Україні!